Prenájom

Prenajímame osem a deväťmiestne osobné vozidlá. Naše mikrobusy a minibusy, sú bezpečné, komfortné, úsporné, majú stopercentnú údržbu. Pre Vašu pohodlnú jazdu sú všetky sú klimatizované a majú slovenskú ročnú diaľničnú známku.

Pre dostatok priestoru, ktorý poskytujú, sú ideálne na cesty, rodinné výlety a dovolenky, firemné akcie, zájazdy, detské športové zápasy či tréningy, skupinové ochutnávky vín a ďalšie účely.

V našom portfóliu je pre vás pripravené vozidlo 8 miestne vozidlo Renault Trafic, ktoré je vhodné na prepravu väčšieho množstva ľudí, a to buď na dovolenku, rodinný výlet, športové podujatie alebo len tak si vyraziť s priateľmi. K štandardnej výbave nášho 8 miestneho auta patrí klimatizácia a vykurovanie pre pasažierov v zadnej časti vozidla.

Ďalšie vozidlo v portfóliu je pre vás pripravené 9 miestne vozidlo Renault Trafic, ktoré je vhodné na prepravu väčšieho množstva osôb, a to buď na pracovnú cestu, športové podujatie alebo len tak si vyraziť s priateľmi. K štandardnej výbave nášho 9 miestneho vozidla patri klimatizácia, vyhrievanie zadnej časti vozidla a diaľničná známka na slovenské diaľnice.